Tohum Paketi Set 12
Tohum Paketi Set 12

5.000 adet Tohum 9 Çeşit Sebze Tohumu

Fiyat : ₺190,00

 

Minimum alım adeti 1, Maksimum alım adeti 999999

ADET

Artır Azalt

Tohum Paketi Bilgisi

5000+ TOHUM 

9 Çeşit yerli sebze tohumundan oluşur. Tohumlar hibrit değildir. Kapalı ambalajlarda olup sunagri firmasına ait standart sertifikalı sebze tohumlarıdır.

Gönderilecek Tür, Çeşit Bilgisi

 

1-BİBER KIL ACI 1 Paket 5 gr

Açık saha yetiştiriciliğine uygundur. Bitki yapısı kuvvetlidir. Meyvenin sap kısmı hafif körüklüdür. Meyveleri uzun,ince ve acı bir biber çeşididir.Sofralık tüketime uygundur.

 

2-SARIKIZ FASULYE 1 Paket 25 gr

Oturak yer tipi bir çeşittir. Orta erkenci bir çeşit olup, toprak üzerinde çıktıktan sonra 40-50 günde hasada gelir. Meyve uzunluğu 13-20 cm.uzunluğundadır. Yassı uzun baklalı ve kılçıksızdır. Pazar şansı yüksek, taze tüketildiği gibi konserve sanayinde de kullanılmaktadır.

 

3-PATLICAN AYDIN SİYAHI 1 Paket 5 gr

Erkenci tercih edilen bir patlıcan çeşididir. Meyveler silindirik yapıda, ince kabuklu, küt uçlu, parlak koyu mor-siyah renkte, beyaz etli, az çekirdekli 25-30 cm uzunluğundadır. Aranan bir çeşittir. Kurutmaya ve konserveye uygundur.

 

4-CHERRY DOMATES 1 Paket 400 adet

Olgunlaşma süresi tohum dikiminden itibaren 90-100 gün arasındadır. Bitki yapısı güçlü ve askıya alındığında uzayabilmektedir. Adaptasyon kabiliyeti yüksektir. Meyveler üniform, parlak koyu kırmızı renkli ve çok lezzetlidir. Meyvesi; yuvarlak ve ortalama 25-30 gr arasındadır.

 

5-SIRIK SALATALIK 1 Paket 5 gr

Geniş adaptasyon özelliğine sahip, açık tarla ve sera yetiştiriciliğine uygun, orta erkenci bir çeşittir. Silindirik meyve yapısına sahiptir. Çok lezzetli hoş kokulu az çekirdeklidir. Yüksek verimlidir ve hasat süresi uzundur. Taze tüketime uygundur.

 

6-PAZI 1 Paket 10 gr

Yaprakları açık yeşil, yaprak damarları belirgin, geniş yapraklı bir çeşittir. Oldukça tatlı ve lezzetlidir. Kesinlikle kök yapmaz. Orta erkencidir.

7-KARNABAHAR 1 Paket 105 adet

Yüksek verimli, kaliteli ve orta erkenci bir çeşittir. Tohumdan fide, fideden tarlaya veya seraya ekilir. Başlar 1,5 kg ağırlığında beyaz renkli, baş büyüklüğü 15-20 cm dir. Yaprakları başı iyi örter. Taze olarak ve endüstride kullanılır.

 

8-SOĞAN(BANKA) 1 Paket 5 gr

Ekimi en yaygın çeşitlerden biri olup, kısa zamanda olgunlaşır. Dış kabuk sarı kahverengi renkte, beyaz etli ve sıkıdır. Soğanlar yuvarlak şekillidir, 3-4 kat kabuk sayısı vardır. Çok güçlü kök yapısı nedeniyle kurak bölgelerde aranan bir çeşittir. Uzun süreli depolamaya uygundur.

9-KIRMIZI İRİ TURP 1 Paket 10 gr

Genellikle iri yapılı, koyu kırmızı renkli, yuvarlak görünüşlü, çok tercih edilen kırmızı turp çeşididir. Meyvelerin et renkleri beyaz, sulu, gevrek ve çok lezzetlidir. Tarlada hasat süresince iç kısmı koflaşma yapmadan beklemeye dayanıklıdır. Sofralık olarak tüketilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR