Klasmann Potground P Torf İthal 70 Litre
Klasmann Potground P Torf İthal 70 Litre

Klasmann Potground P Torf İthal 70 Litre

Fiyat : ₺800,00
Minimum alım adeti 1, Maksimum alım adeti 999999

ADET

Artır Azalt

Klasmann

Profesyonel Kullanıclar İçin

Klasmann Kullanıma Hazır Substratları

Klasmann her ürün denenmiş ve test edilmiştir. Ayrıca bir çok uygulama ile kendini kanıtlamıştır. Pratikte sorunsuz bir gelişme dönemi için hazırlanmış substratlarla Klasmann büyüme periyodunun her zaman temel gereksinimlerini karşılamayı hedeflemiştir.

 

Kalite her detayda bir çok kez doğrulandı

Klasmann easy growing ürün hattını geliştirmek için gerekli en önemli hammadde, katkı maddeleri ve gübre içeriğini sahip olduğu uzun yıllar deneyimi ve bilgi birikimini ürünleri geliştirmek için hammadde işleme ve substrat karışımlarında kullanmıştır.

 

Yüksek kaliteli substartlar tutarlı bir gelişme ve ürünlerin sağlıklı olmasını sağlar. Yetiştirme yöntemleri yanı sıra presleme, doldurma ve karıştırma işlemlerinin ayarları sadece 1 kez yapılır ve bu sayede substartların kalite sürekliliği sağlanır, tüm Dünya’da Klasmann müşterileri bu sayede ürünleri daha güvenle kullanmaktadır.

 

Klasmann Deilman DIN EN ISO 9001 kalite sertifikasına sahiptir. Ayrıca hammaddeden son ürüne kadar bütün üretim zinciri sektörün en kapsamlı ve sıkı kalite kontrolüne tabidir (Regeling Handels Potgronden, NL - PHP )

 

Yapısı : 0 - 7mm

pH : 6

Gübre miktarı : 1.5 gr/lt

Hacim : 70 litre

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR