ASİSTFERT NPK 17-07-27 Gübresi 15 kg
ASİSTFERT NPK 17-07-27 Gübresi 15 kg
ASİSTFERT NPK 17-07-27 Gübresi 15 kg

ASİSTFERT NPK 17-07-27 Gübresi 15 kg

Fiyat : ₺1.650,00

Minimum alım adeti 1, Maksimum alım adeti 999999

ADET

Artır Azalt

Ürün Özellikleri

 

Meyve kalitesi gelişimi ve raf ömürne etki eder tat ve aroma üzerine etkilidir.

Toplam N: 17, Amonyum N: 3, Üre N: 14, Nötral Amonyum Sitrat ve Suda Çözünür Fosfor Pentaoksit(P2O5): 7, Suda Çözünür Fosfor pentaoksit(P2O5): 6, Suda Çözünür PotasyumOksit(K2O): 27

 

Yüksek Kalite Yeni Teknoloji 

 

ASİSTFERT ürün yelpazesinin, suda hızlı çözünürlük, yüksek kalitede bitki beslemede daha etkili ve kolay alınabilirlik gibi kendine özgü faydaları vardır ve bitki aktivitesini olumlu yönde etkiler.

 

ASİSTFERT, yetiştiriciliğin zor olduğu soğuk, sıcak, ıslak, alkali şartlarda bitkilerin ek besin ihtiyaçlarını, geliştirilmiş formülasyonları ile karşılamaya yardımcı olur. İyi bir başlangıç, iyi bir gelişim, erken ve kaliteli ürün elde etmek için tasarlanan bir gübredir. Verim ve kaliteyi pozitif yönde teşvik eder. Kolay ve düşük dozda kullanımı ile zaman kazandırır, maliyeti düşürmeye yardımcı olur.
Farklı 4 formülasyonu ile bitkilerin farklı dönemlerinde ihtiyacı olan bitki besin maddelerini, dengeli bir şekilde kullanıma sunar. Toprakta bulunan demir, mangan, bakır ve çinko gibi metaller çoğunlukla suda zor çözünür bileşikler halindedir. Ayarlanmış pH’ı sayesinde bu minerallerin bitkiler tarafından alımını kolaylaştırır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR