Tohum Paketi Set 4
Tohum Paketi Set 4

10.000 adet Tohum 9 Çeşit Sebze Tohumu

Fiyat : ₺190,00

 

Minimum alım adeti 1, Maksimum alım adeti 999999

ADET

Artır Azalt

Tohum Paketi Bilgisi

10.000+ TOHUM 

9 Çeşit yerli sebze tohumundan oluşur. Tohumlar hibrit değildir. Kapalı ambalajlarda olup sunagri firmasına ait standart sertifikalı sebze tohumlarıdır.

 

Gönderilecek Tür, Çeşit Bilgisi

 

1-Reyhan Fesleğen 1 Paket 100 adet 

Bahçeler için oldukça çekici ve aromatik bir bitkidir.Lezzet ve koku olarak ise geleneksel fesleğenden daha yoğundur. Kuraklığa toleransı olmadığından düzenli bir sulama ister.Toprak gevşek ve iyi drenajlı olmalıdır.

 

2-SALATALIK(KORNİŞON TURŞULUK) 1 Paket 5 gr

Açık tarla yetiştiriciliğine uygun erkenci ve verimli bir çeşittir. Hasat süresi uzundur. Meyveler silindirik, hafif dikenli ve yeşil renktedir. Meyve boyu 5-6cm çapı 2-2,5 cm dir. Turşuluk kalitesi iyidir. Turşuda içi boşalmaz ve erime yapmaz.

 

3-Kandil Dolma Biber 1 Paket 5 gr

İnce kabuklu, lif ve çekirdeği çok az, dolmalık, tatlı biber çeşididir. Sofralarda aranan özelliklerdeki kaliteye sahiptir. Orta erkenci bir çeşittir. Meyve uzunluğu 7-8 cm, çapı 5-7 cm olup, meyve 3-4 lopludur. Meyve rengi yeşildir. Meyvelerin bitki üzerindeki durumu sarkıktır. Nakliyeye ve depolamaya dayanıklıdır.

 

4-Biber Yağlık Kapya 1 Paket 5 gr

Açık tarla yetiştiriciliğine uygun kapya biberdir. Meyvesi konik şekilli, etli ve verimlidir. Salçalık, közlemelik ve konserve için uygundur. Tazesi yeşil olup olgunlaşınca kırmızı renk alır. Meyve ağırlığı 150-200 gr arasındadır, meyve eti 2.5 mm. kalınlığında ve tatlıdır.

 

5-Maydanoz 1 Paket 10 gr

Geniş yapraklı, ince yapılı bir çeşittir. Bitki yapısı sık, genel görünüşü geniş ve uzundur. Yaprak rengi yeşil olup yaprak uçları sivridir. Yıllara ve bakım şartlarına göre yılda ortalama 5-6 defa biçim yapılabilir. Aroması yüksektir. Taze tüketimi yapılmaktadır.

 

6- HELİNDA GOLD FASULYE (SIRIK) 1 Paket 25 gr

Kılçıksız, lifsiz ve sırığa kalkan bir çeşittir. Çok iyi sofralık kullanım kalitesine sahiptir. Bitki yapısı kuvvetli, baklası geniş ve ince yapılıdır. Bakla boyu 15-20 cm. arasında olup aranan bir çeşittir.

 

7-KIRMIZI İRİ TURP 1 Paket 10 gr

Genellikle iri yapılı, koyu kırmızı renkli, yuvarlak görünüşlü, çok tercih edilen kırmızı turp çeşididir. Meyvelerin et renkleri beyaz, sulu, gevrek ve çok lezzetlidir. Tarlada hasat süresince iç kısmı koflaşma yapmadan beklemeye dayanıklıdır. Sofralık olarak tüketilmektedir.

 

8-Domates H-2274 1 Paket 5 gr

Nakliyeye dayanıklı olan bu çeşit sofralık ve sanayi için çok uygundur. Ortalama 210-220 gr. ağırlığında olup albenisi yüksektir. Açık tarla yetiştiriciliğine uygun, sofralık bodur domates çeşididir.Her tip toprak için önerilir.

 

9-SAKIZ KABAK 1 Paket 10 gr

Kol atmayan erkenci, verimli bir çeşittir. Meyveler hasat devresine göre 18-22 cm. uzunluğunda, silindirik şekilli, beyaza yakın sarımtırak açık yeşil renktedir. Pazar değeri yüksektir. Meyve eti gevrek ve lezzetlidir. Yemeklik olarak tüketilir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR