Tohum Paketi Set 15
Tohum Paketi Set 15

1.000 adet Tohum 3 er Çeşit Kavun Kabak Karpuz Tohum Paketi

Fiyat : ₺170,00

Kapmpanyalı Alımlarda Kombine Uygundur.

Her üç tohum setinin aynı olmasını istemiyorsanız diğer iki seti farklı, setlerden sipariş tamamlama bölümünden belirtebilirsiniz.

Tohum Paketi Bilgisi

1000+ TOHUM 

9 Çeşit yerli bitki tohumundan oluşur. Tohumlar hibrit değildir. Kapalı ambalajlarda olup sunagri firmasına ait standart sertifikalı sebze tohumlarıdır.

 

Gönderilecek Tür, Çeşit Bilgisi

 

1-KAVUN KIRKAĞAÇ 637 ALTINBAŞ  1 Paket 5 gr

Meyveler 3-5 kg ağırlığında sert kabuklu ve yuvarlak şekillidir. Orta erkenci bir çeşittir. Kabuk rengi sarı-turuncu üzerinde koyu yeşil –siyah beneklidir, yüzeyi kırışıktır. Meyve içi sıkı, lifsiz ve suludur, çok lezzetlidir. Nakliyeye dayanıklıdır, raf ömrü uzundur.100-110 günde hasat edilir.

 

2-ANANAS KAVUN 1 Paket 5 gr

Meyveler yuvarlağa yakın oval şekillidir. Meyveler ham dönemde yeşil olup olgunlaşmaya doğru üzeri çizgili sarı-turuncu renk alır. Olgunlaşan meyveler kendisi kopar. Meyve ağırlıkları ortalama 1,5-2,5 kg. arasındadır. Yüksek verimlidir. Meyveler hoş kokulu ve suludur. Nakliyeye dayanıklıdır.

 

3-KARPUZ(CRİMSON SWEET) 1 Paket 5 gr

Geniş adaptasyon özelliğine sahip, bütün bölgelerimizde tercih edilen orta erkenci bir karpuz çeşididir. Meyve şekli yuvarlak, hafif oval, meyve et rengi kırmızı ve lezzetli, kabuk rengi açık yeşil üzerine kalın yeşil çizgilidir.80-85 günde hasat edilebilir. Nakliyeye dayanıklıdır.

 

4-Kışlık Sarı Kavun 1 Paket 5 gr

Kışa dayanıklı iki kavun çeşidinden biridir. Meyveleri uzun ve ovaldir. Lezzetli ve kokuludur. Kışa dayanıklıdır.

 

5-Çikolata Kavun 1 Paket 5 gr

Yuvarlak şekilli kavun çeşidi olup ortalama ağırlığı 2,5-5 kg arasında değişmektedir. Rengi mat koyu yeşildir.

 

6-Siyah Karpuz 1 Paket 5 gr

Açık tarla yetiştiriciliğine uygun, standart karpuz çeşididir. Meyve kabuk rengi koyu yeşil zemin üzerine koyu yeşil çizgilidir. Çekirdekleri orta iri ve meyve içi canlı kırmızı renktedir. Meyve yuvarlak ve ağırlığı 3,5-4 kg arasındadır. Lezzetli ve nakliyeye dayanıklıdır. Olgunlaşma süresi 80-85 gün.

 

7-SAKIZ KABAK 1 Paket 10 gr

Kol atmayan erkenci, verimli bir çeşittir. Meyveler hasat devresine göre 18-22 cm. uzunluğunda, silindirik şekilli, beyaza yakın sarımtırak açık yeşil renktedir. Pazar değeri yüksektir. Meyve eti gevrek ve lezzetlidir. Yemeklik olarak tüketilir.

 

8-SİYAH KABAK 1 Paket 10 gr

Koyu yeşil meyvelere sahip bir çeşittir. Meyveler silindirik şekilli ve hasat devresine göre 18-22 cm. uzunluğundadır. Erkenci ve verimli bir çeşittir, kol atmaz. Pazar değeri yüksektir. Yemeklik olarak tüketilir.

 

9-BAL KABAĞI 1 Paket 10 gr

Güçlü bitki yapısına sahip, yatarak gelişen bir bitkidir. Büyük, dilimli sert bir kabuğu vardır. Meyve kabuğu yeşile yakın gri renkte, meyve eti ise turuncu renktedir. Meyve ağırlığı ortalama 10 - 12 kg gelmektedir. İyi bir bakım ile daha yüksek ağırlıklara ulaşılabilir. Sert kabuğu sayesinde muhafazası kolaydır, hasat edildikten sonra uzun süre bekleyebilir. Yetiştirilmesi çok kolay bir bitkidir.

 
 
 
 
 
 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR