Tohum Paketi Set 11
Tohum Paketi Set 11

7.500 adet Tohum 9 Çeşit Sebze Tohumu En Ucuz Fiyatlarla

Fiyat : ₺190,00

 

Minimum alım adeti 1, Maksimum alım adeti 999999

ADET

Artır Azalt

Tohum Paketi Bilgisi

7.500+ TOHUM 

9 Çeşit yerli sebze tohumundan oluşur. Tohumlar hibrit değildir. Kapalı ambalajlarda olup sunagri firmasına ait standart sertifikalı sebze tohumlarıdır.

 

Gönderilecek Tür, Çeşit Bilgisi

 

1-Topan Patlıcan 1 Paket 5 gr

Standart, siyah topak çeşididir. Açık tarla yetiştiriciliğine uygundur. Meyveler yuvarlak top şeklindedir. Yan kolları olmayan güçlü bitki yapısına sahiptir. Saksıda ve bahçede yetiştirmeye uygundur.

 

2-Alman Ayşe Fasulye 1 Paket 25 gr

Güçlü bitki yapısına sahip lezzetli, kılçıksız sırık fasulye çeşididir. Baklalar düzgün ve tohum yatakları hafif belirgin olup oval yapıdadır. Bakla uzunluğu 18-20 cm, bakla eni 1,4 cm'dir. Uygun bakım koşullarında ortalama 2,0-2,5 ton/da verime sahiptir.

 

3-Barbunya (oturak) 1 Paket 25 gr

Erkenci bir barbunya çeşidi olup, çabuk dane oluşturmaz. Her türlü toprakta kolayca yetişir. Yazlık, kışlık olarak tüketilir. Konserve yapımında kullanılır.

 

4-BEYAZ SOĞAN 1 Paket 5 gr

Standart, beyaz renkli soğan çeşididir. Kalın kabuklu ve kışa dayanıklıdır. Sıkı dokulu ve acısı hafiftir. Hobi yetiştiricilerinin aradığı bir çeşittir. Uzun gün soğan çeşitlerinden birisidir.

 

5-LAHANA YALOVA 1 Paket 5 gr

Toprak ve iklim şartları adaptasyonu yüksektir. Bütün bölgelerde ekimi yapılmaktadır. Dış yaprakları yeşil renkli, iç yaprakları beyaz ve incedir. Orta erkenci lahana çeşididir. Ekim sonrası ortalama 90-95 gün sonra hasada gelir. Görünüm olarak basık yuvarlaktır, sıkı yapısı vardır. Turşuluk, sarmalık ve yemeklik olarak kullanılır.

 

6- BAL KABAĞI 1 Paket 10 gr

Güçlü bitki yapısına sahip, yatarak gelişen bir bitkidir. Büyük, dilimli sert bir kabuğu vardır. Meyve kabuğu yeşile yakın gri renkte, meyve eti ise turuncu renktedir. Meyve ağırlığı ortalama 10 - 12 kg gelmektedir. İyi bir bakım ile daha yüksek ağırlıklara ulaşılabilir. Sert kabuğu sayesinde muhafazası kolaydır, hasat edildikten sonra uzun süre bekleyebilir. Yetiştirilmesi çok kolay bir bitkidir.

 

7-BEYAZ TURP 1 Paket 10 gr

Meyve dış kabuk rengi ve iç kısmı beyaz olan, yuvarlak şekilli turp çeşididir. Bütün bölgelerimize adapte olmaktadır. Tadı aromalı, sulu, gevrek ve lezzetlidir. Sonbaharda ekimi yapılmaktadır. Sofralık olarak tüketilmektedir.

 

8- Salkım Domates 1 Paket 5 gr

Olgunlaşma Süresi: 2,5-3,5 Ay  Ekim Zamanı: İlkbahar, Sonbahar 

 

9-Kandil Dolma Biber 1 Paket 5 gr

İnce kabuklu, lif ve çekirdeği çok az, dolmalık, tatlı biber çeşididir. Sofralarda aranan özelliklerdeki kaliteye sahiptir. Orta erkenci bir çeşittir. Meyve uzunluğu 7-8 cm, çapı 5-7 cm olup, meyve 3-4 lopludur. Meyve rengi yeşildir. Meyvelerin bitki üzerindeki durumu sarkıktır. Nakliyeye ve depolamaya dayanıklıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR