Ödeme ve Teslimat

 

1) Kredi Kartı veya Banka Kartı İle  Ziraat bankası hesaplarımıza (TL)  olarak ödeme yapabilirsiniz

 

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınız veya banka kartınızla online tek ödeme veya taksitle ödeme imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan veya banka kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza veya baka kartınıza para iadesi bankalara göre değişmekle beraber en az 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

3) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda;  Hasbahçe Fidancılık Peyzaj İnşaat Tarım San Tic. Ltd. Şti. (www.tofidas.com) üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

 

4) Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Diyarbakır  merkezli şirketimizden ürünler farklı işyerleri anlaşmaları olduğundan farklı illerden de gönderim sağlanacak ve yapılacak gönderimler en uygun taşımayı sağlıyacak kargo firmalarıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 

Müşteri temsilci hattından 7/24 ulaşabilir değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.

Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Sitede sabit bir kargo tercihi tek seçenek olarak sunulmuştur. Farklı iş yerlerinden de ürünler gönderilecek ve o işletmelerin anlaşmalı olduğu en uygun kargo firmalarıyla da siparişleriniz gönderilecektir. Özel bir taşıma firması talebinizde siparişiniz olacaksa  siparişlerinizle birlikte not olarak iletebilir mümkün ise talebiniz doğrultusunda gönderim sağlanacaktır.

 

5) Ödeme Takibi 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

 

 Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 05369553447 numaralı telefona watsap üzerinden gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

 

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR