Hakkımızda

 

2017 Yılından beri hem online alışveriş sitesi hem de sosyal paylaşım siteleri üzerinden tofidas adıyla varlığını sürdürerek, tarımsal fiziki alanda bilgilendirme,  danışmanlık, fidan ve peyzaj çalışmalarıyla, tarımsal bayiliklerle faliyet yürütmekteyiz. Sosyal siteler üzerinde bugün itibariyle on binlerce  üyemiz bulunmaktadır. Bir çok bahçe ve peyzaj projeleri yürüttük. Tarla tarımı alanında  danışmanlıklar, bitki besleme, tarımsal mücadele alanında faliyetlerimiz halen devam etmektedir.

 

TOFİDAS  tohum fide fidan süs bitkileri kıslatmalarından oluşmaktadır. Faaliyette olduğumuz tüm alanlarda ve sosyal medya hesaplarımızda ve kullanmış olduğunuz online alışveriş sitesinde tümüyle tarım profesyonelleri ile yürütülmektedir. Tofidas özellikle antepfıstığı, pamuk ve çilek üreticileriyle yakından bağlantılıdır ve uzmanlaşmış ekibiyle sahaya yön vermektedir. 

 

Neden online bir site kurma gereği duyduk çünkü profesyonel olarak üretmiş olduğumuz ürün, hizmet, kullandığımız, anlaşmalı olduğumuz ürünleri doğru ve zamanında, aracısız sizlere ulaştırarak siz değerli ziyaretçilerimize uygun fiyatlarla sunmak istedik. 

 

Online mağaza sadece alışverişe yönelik değil ayı zamanda eğitici içeriklerde sunmaktadır. 

 

 

Küçük bir işletmenin dev bir işletmeye döneceğini görüyor ve hayel ediyoruz. Bunu birlikte başaracağız...

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR